RSS Novinky a techniké rady, naleznete na mém blogu www.iptechnik.cz

 • Jak štosovat saty ? 4 ledna, 2021
  Co je satoshi ? Jde o nejmenší existující jednostku bitcoinu, ten je dělitelný na 8 desetiných míst. Jednoduše řečeno 1 ... pokračovat ve čteníJak štosovat saty ? The post Jak štosovat saty ? appeared first on IPTechnik.cz.
  Tomáš Rzyman
 • DDoS jednoduše, aneb jak shodit síť jednoduchým příkazem 31 srpna, 2020
  Předem Vás všechny upozorním, že se jedná o příklad, sloužící pouze k studijním účelů a jeho zneužíváním se můžete dopouštět ... pokračovat ve čteníDDoS jednoduše, aneb jak shodit síť jednoduchým příkazem The post DDoS jednoduše, aneb jak shodit síť jednoduchým příkazem appeared first on IPTechnik.cz.
  Tomáš Rzyman
 • BOTOX m365 PRO 14 srpna, 2020
  Jednoduchý návod jak upravit FW vaší koloběžky m365 PRO Upozornění: Nenesu žádnou zodpovědnost za škody, které si při aplikaci botoxu ... pokračovat ve čteníBOTOX m365 PRO The post BOTOX m365 PRO appeared first on IPTechnik.cz.
  Tomáš Rzyman
 • Jak si pořídit vlastní webovou stránku ? 10 září, 2019
  V podstatě velmi jednoduše. Pro lepší představu se to nejprve pokusím shrnout v několika málo bodech. zaregistrujeme si doménu a ... pokračovat ve čteníJak si pořídit vlastní webovou stránku ? The post Jak si pořídit vlastní webovou stránku ? appeared first on IPTechnik.cz.
  Tomáš Rzyman
 • Jak koupit Bitcoin, Ethereum a jiné kryptoměny ? 4 ledna, 2019
  Existuje několik způsobů jak si kryptoměny zakoupit, v tomto článku Vám doporučím 3 mnou ověřené a bezproblémové směnárny, kde můžete ... pokračovat ve čteníJak koupit Bitcoin, Ethereum a jiné kryptoměny ? The post Jak koupit Bitcoin, Ethereum a jiné kryptoměny ? appeared first on IPTechnik.cz.
  Tomáš Rzyman
 • Prohlížeč bez instalace / chrome, firefox 12 listopadu, 2018
  Jak si vytvořit prohlížeč do kapsy ? Přenosný prohlížeč, tzv. portable se Vám hodí hlavně na FlashDisku. Kdekoli se potom ... pokračovat ve čteníProhlížeč bez instalace / chrome, firefox The post Prohlížeč bez instalace / chrome, firefox appeared first on IPTechnik.cz.
  Tomáš Rzyman
admin@iptechnik.cz
+420 733 525 438
Copyright ©  Tomáš Rzyman | admin@iptechnik.cz